Lotus Yapı, Resopal"in, Türkiye distribütörür. 

Laminat Mutfak Tezgahı

RESOPAL / IDEAL
1. Terminoloji
RESOPAL Mutfak Tezgahları sunta taşıyıcı gövde üstüne kaplanmış orijinal RESOPAL HPL laminatlarından oluşmaktadır. RESOPAL HPL yüzeyler farklı doku ve renklerde seçilebilir.
2. Kullanım Alanları
RESOPAL Mutfak Tezgahları mutfak, banyo, kantin, laboratuar, muayenehanelerde ve buna benzer bir çok yerde kullanılabilir.
3. Teknik Veriler
RESOPAL Mutfak Tezgahları DİN EN 312, Bölüm 1 ve 3'e göre E1 emisiyon sınıfında sunta olarak kabul edilmektedir. Yüzeylerin yapıştırılmasında DİN EN 204'e göre D3 kullanım sınıfı olan PVAc beyaz tutkal kullanılır. 2013 güncel koleksiyonumuz 44 farklı renk ve doku kapsamaktadır. Tezgahların alt kısmı su geçirmez astar ile kaplıdır, alınlıklar güncel koleksiyon kapsamında açık, kaplanmış ve profil olarak mevcuttur.
Tezgah arkası su geçirmez reçineli kağıt kenarlık ile kaplıdır. Ayrıca tezgah damlalığı komple su geçirmez reçine kaplamalı astar ile izole edilmiştir.

Laminat Mutfak Tezgahı | Lotus Yapı
1. Uygulama Tezgahın yüzeyinde 0,3 mm flanş açılarak, eviyenin hemyüzey şeklinde uygulanır.
Laminat Mutfak Tezgahı | Lotus Yapı
2. Uygulama Tezgahın kompakt altı suntasının kısaltılmasıyla ve eviyenin kompakt altına alınarak tek yüzey halinde uygulanır.

RESOPAL / RESOPLEX
* Resoplex tezgahı diğer tezgahlardan farklı kılan özellik, üst yüzeyin 3 mm kompakt malzeme ile kaplı olmasıdır.
* Resoplex® yenilikçi tasarımı ile eviye ve tezgah uygulamasını hemyüzey hale getiren, patentli Resopal mutfak tezgahı sistemidir.
* Eviyenin tezgahın üzerinde kalmasını engelleyen, kenarlardaki olası bakteri oluşumunu ortadan kaldırdığı gibi Hipercare® uygulandığında tamamı hijyenik bir tezgah yüzeyine sahip olur.

Tezgah Ölçüleri
En
Boy
Kalınlık
600 mm
3650-5200 mm
38 mm
900 mm
3650-5200 mm
38 mm
1200 mm
3650-5200 mm
38 mm

Resopal Kartela için tıklayınız...


Anasayfa İletişim
Lotus Yapı © 2015