Lotus Yapı, Resopal"in, Türkiye distribütörür. 

Uygulama Alanları / Parke

Resopal / Resofloor
Parke | Lotus YapıTrend parlak zeminlere doğru gidiyor
Yüksek parlaklıktaki zeminler yeniden revaçta. Parlak zeminler ışığı reflekte ederek, mekanın atmosferine stil ve klas katıyor. Aynı zamanda gücü, mükemmelliği ve elegansı temsil ediyor. Günümüze kadar aynı anda parlak fakat aşınmayan bir yüzey yaratmak mümkün değildi.
RESOPAL® yeniden başardı
RESOPAL® imkansız olanı başardı. Artık tasarımcılar ve mimarların zemindeki tercihi yüksek parlaklık ve yüksek mukavemeti aynı anda sunmaktadır.
• AC 5 aşınma sınıfı
• IC 3 darbe sınıfı
• 33 kullanım sınıfı
RESOFLOOR® Titanyum High Wear yüzeyi ile üst sınıf mekanlar için emsalsiz bir zemin oluşturmakta. VVilsonart'ın geliştirmiş olduğu; elmastan sonra dünyada en sert ikinci madde olan "korund" patentli titanyum presleriyle preslenerek yeni nesil zemin kaplamasına dönüşmektedir.
Yüksek parlaklık ve mükemmel kullanım imkanları
HDF üzerine uygulanan 1 mm kalınlığında Orijinal RESOPAL® Titanium-High-Wear RESOFLOOR® zemin kaplamalara yüksek parlaklık ve mukavemet sağlamakta. Yıpranma katsayısının en yoğun olduğu mekanlarda bile RESOFLOOR®zeminler parlaklığını korur, yıpranmaz, aşınmaz, darbelere karşı duyarsızdır, sigaradan ve tekerli koltuklardan etkilenmez ve güneşten solmaz.
Taber-Test gereği zımpara kağıdı ile 6000 işlem sonrası bile Titanium High Wear yüzeyinde iz veya aşınmaya rastlanmamıştır. Son derece pratik ve dayanıklı klik-geçme sistemi ile aynı zemini defalarca yeniden döşeyebilirsiniz.
Anasayfa İletişim
Lotus Yapı © 2015